Корзина
1014 отзывов
DK-Trading - интернет-магазин мужских и женских аксессуаров, товары для дома и туризма
+380667313937
+380667313937
+380986028269
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.
Корзина

Новий досвід: Форум Тренди бізнесу 2019

Новий досвід: Форум Тренди бізнесу 2019

Основною метою форуму стала необхідність донести до керівників малого та середнього бізнесу інформації про стрімкість змін тенденцій на сучасному ринку. Про необхідність думок, що буде потрібно споживачу завтра, а не сьогодні...

Новий досвід: Форум Тренди бізнесу 2019

Як відомо, робота будь-якої компанії складається з великої кількості ланок, у кожної з яких своє завдання,  правила функціонування і методи виконання. Кожна частинка механізму безперервно працює і підтримує життєдіяльність організації, але не потрібно забувати, що окрім рутинної роботи повинен відбуватися і повсякчасний розвиток, адже без нього стабільного руху вперед ніколи не буде.

Ми в нашому інтернет-магазині вважаємо, що розвиток це важливо,  розширення горизонтів, нові знайомства і досвід інших організацій запорука довготривалої, якісної і плідної роботи. Тому ми досить часто відвідуємо різноманітні бізнес-форуми, зустрічі і семінари. Останнім таким дійством для нас став Форум ТРЕНДИ БІЗНЕСУ 2019 у нашому рідному місті Івано-Франківськ. Подія організована Центром інформаційної підтримки бізнесу м. Івано-Франківськ, основаним на базі Клубу Ділових Людей Україна, за підтримки ЄБРР у рамках ініціативи EU4Business.

"Для підприємців важливо вже сьогодні знати тренди, котрі визначатимуть, як розвиватиметься бізнес завтра"

Основною метою форуму стала необхідність донести до керівників малого та середнього бізнесу інформації про стрімкість змін тенденцій на сучасному ринку. Про необхідність думок, що буде потрібно споживачу завтра, а не сьогодні і як краще це йому подати, щоб позитивний результат отримали обидві сторони.

«Для підприємців важливо вже сьогодні знати тренди, котрі визначатимуть, як розвиватиметься бізнес завтра. Окрім того, потрібно розуміти настрої ринку, щоб відповідати його запитам та використовувати нові можливості», – відзначив керівник Центру інформаційної підтримки бізнесу в Івано-Франківську Микола Савуляк.  

Також спікери форуму розповіли про штучний інтелект та вплив технологічних трендів на розвиток бізнесу, адже швидкий та гнучкий ріст неможливий без інтеграції сучасних технологій.

Для нас є важливим спілкування з клієнтом і ми дуже раді, коли можемо почути аргументовану оцінку своєї роботи.

Експерт з бізнес-моделювання Ігор Гут розповів про конкурентоспроможність компаній та «правила виживання» бізнесу в українських реаліях.

«Бізнес – гра з можливостями і ризиками. Компанії конкурують не товарами чи послугами, а – бізнес-моделями. Успіх компанії визначає конкурентоздатний продукт, ефективна бізнес-модель і привабливий бренд», – зазначив спікер.

Ми вважаємо, що дане висловлювання є доволі слушним в наш час. Адже суспільство плавно відходить від прямого способу покупок «побачив-купив», людям стає цікаво дізнаватися про історію бренду, корпоративну політику та інші деталі роботи, це підвищує рівень довіри до компанії і продукту, який вона пропонує.

Тому, для нас є важливим спілкування з клієнтом і ми дуже раді, коли можемо почути аргументовану оцінку своєї роботи у всіх позитивних чи негативних аспектах, адже це дозволяє нам ставати кращими для Вас.

 

Другие статьи